Loading...

Real Madrid ka pësuar humbje nga Espanyol në udhëtim me rezultat minimal 1:0.

Loading...

Skuadra e Zinedine Zidane ka pësuar humbje nga Espanyol me rezultat 1:0, ndeshje kjo në kuadër të javës së 26 të La Ligas.

Golin e vetëm dhe të fitores e shënoi Moreno në minutën e fundit të takimit 90+3.

Pas kësaj humbje, Reali mbetet në vendin e tretë më 51 pikë, 14 më pak se sa Barcelona në vendin e parë, por që ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

Loading...