Samstag, März 17, 2018

Ramiz Lladrovci i quan “katunar” Lushtakun dhe Jasharin (Foto)

Deputetja Blerta Deliu ka publikuar sot disa fotografi në të cilat është bashkë me deputeten nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu, deputetin Mërgim Lushtaku...

Mediumi botërore ia huq në raportimin për ardhjen e Ritës në...

Shumë mediume nga mbarë bota kanë raportuar sot për përvjetorin e pavarësisë së Kosovës dhe ardhjes së këngëtares Rita Ora në Prishtinë pikërisht për...

Shakhtari në epërsi, gol i “çmendur”

Mesfushori brazilian, Fred ka kaluar skuadrën e tij Shakhtar në epërsi 2:1 ndaj Romës, në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve  

FASHION AND TRENDS

Gazetari i huaj i pyet kosovarët se cili është flamuri i...

Në ditën e Pavarësisë së Kosovës, të shumtë kanë qenë ata që kanë diskutuar çështjen e flamurit. Për këtë, në Prishtinë ka qenë prezent...

Formacionet zyrtare: Basel – Manchester City

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Basel – Manchester City Basel dhe Manchester City kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të...

STAY CONNECTED

65,668NachfolgerFolgen
16,668AbonnentenAbonnieren

LATEST REVIEWS

POPULAR VIDEOS

EDITOR'S PICK

FASHION WEEK

I keni këto dy vrima në shpinë, ja çfarë domethënie kanë

Disa njerëz kanë vrima në mjekër, ndërkaq të tjerët i kanë këto dy vrima seksi në shpinë. Ja çka do të thonë dhe si...

GADGET WORLD

BEST Smartphones

Miloshevic dhe gruaja e tij akuzohen për vjedhje

Vila shtetërore Paqja në Dedinje, në të cilën është dashur të zhvendosej Tito, por që këtë nuk e përjetoi, si dhe disa ndërtesa në...

DON'T MISS

POPULAR VIDEO

Martesa lufton depresionin dhe hipertensionin

Sipas studimeve të fundit individët e martuar kanë më pak gjasa të vuajnë nga depresioni dhe kanë rrezik më të ulët të zhvillimit të...

HOLIDAY RECEPIES

EVEN MORE NEWS